درباره ما

گروه تخصصی تاتو ونوس با تجربه ۱۰ ساله در امر تاتو و آرایش صورت توانسته است با بهره گیری از علم زیباشناسی در صورت و تناسب عناصر صورت و همچنین زیبایی شناسی شرقی که زیبایی را در میان زنان ایران زمین شهره میکند تاتو را برای شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام میدهد .

زیبایی در میان بانوان ایرانی جایگاه بسیار زیادی دارد چرا که در اعتماد بنفس خانم ها تاثیر قابل توجهی دارد ، از این رو با توجه به مشغله روزمره و همچنین مشکلات استرس در میان بعضی خانم ها باعث ریزش ابرو و یا کم پشت شدن آنها میشود از این رو اغلب افراد به دنبال مواد آرایشی بی کیفیت میروند و بروی پوست خود استفاده میکنند که این مواد مضرات بسیاری برای شما بوجود خواهد آورد و همیشه هم ابرو شما به شکل دلخواه در نخواهد آمد و اما این محصولات زیبا کننده موقت، اثرات مضری را بر جای می گذارند، اما در علم زیبایی راهکارهایی برای زیبا تر شدن وجود دارد، که با پرداخت هزینه پایین می توانیم راهکارهایی را انتخاب کنیم که بدون ضرر برای پوست شما ظاهری جذاب و زیبا برای شما به ارمغان میآورد . یکی از پر طرفدارترین این روش ها تاتو ابرو با مواد آمریکایی میباشد که توسط مجموعه ونوس تاتو با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام میشود .

در ونوس ما کار خود را گارانتی میکنیم و تمامی مشتریان تاتو میتوانند خدمات خود را یکبار به صورت کاملا رایگان بازسازی کنند تا همانند روز اول کیفیت و زیبایی خود را داشته باشد.

در امر هاشور ابرو ابتدا برای تمامی مشتریان طرح از پیش تعریف شده ای نقاشی میشود و سپس طبق نظر مشتری همان طرح به صورت تاتو در خواهد آمد و عینا همان چیزی را خواهید داشت که میپسندید.

با توجه به دوره های برگزار شده در کشور آمریکا و کاناد در امر تاتو و هاشور ابرو متخصصان در ونوس تاتو از مواد آمریکایی اصل که در این کشورها آموزش دیده اند خریداری و استفاده میکنند و به هیچ وجه از مواد شیمیایی چینی که برای پوست شما ضرر دارند استفاده نخواهند کرد.

بهترین تاتو هاشور ابرو را از ونوس تاتو بخواهید …